Roaming w Plusie Mix Połączenia i SMS-y


Jak zadzwonić?

  1. Wpisz w telefonie: *111*NUMER_TELEFONU# (numer telefonu poprzedź numerem kierunkowym kraju, do którego dzwonisz, dla Polski jest to numer 48, np.: *111*486xxyyyyyy#) i naciśnij przycisk .
    Natępnie otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.
  2. Poczekaj aż system do Ciebie oddzwoni, wtedy zaakceptuj połączenie przez naciśnięcie przycisku . Wówczas usłyszysz komunikat o maksymalnym czasie rozmowy.
  3. Połączenie zostanie zrealizowane, a po zakończeniu rozmowy wystarczy się rozłączyć.

 
Opłaty
 

  • Naliczanie opłat rozpoczyna się w momencie odebrania połączenia przez osobę, do której dzwoniłeś.
  • Za połączenia przychodzące i wychodzące pobierana jest opłata. Za każde rozpoczęte 30 sekund połączenia naliczana jest połowa stawki minutowej.
  • W wielu sieciach możesz wykonywać połączenia tak jak w kraju, wybierając numer z książki telefonicznej, bez konieczności używania kodu *111*NUMER_TELEFONU#.

Lista sieci oraz szczegóły w regulaminie.


Kontroluj koszty!

Sprawdź rozwiązania, które pozwolą Ci kontrolować koszty internetu.
 

Odbieranie połączeń

Połączenie przychodzące jest sygnalizowane tak samo jak połączenie przychodzące w kraju. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy, że zaakceptujesz  połączenie przychodzące.

Uwaga!

W przeciwieństwie do połączeń przychodzących w Polsce za połączenia przychodzące w roamingu pobierana jest zawsze opłata.
 

Wysyłanie i odbieranie SMS-ów

SMS-y wysyłasz identycznie jak w kraju. Pamiętaj tylko o wpisaniu przed numerem telefonu, na który wysyłasz SMS-a, numeru kierunkowego kraju, do którego wysyłasz wiadomość. 
Strona Plusa na Google+